Процес децентралізації триває!

Date: 1 лютого 2021 о 09:57, Refreshed 8 лютого 2021 о 20:04
64 view

Шановні учасники освітнього процесу: учні, педагоги, батьки! Триває непростий процес реформи децентралізації влади. За цей короткий період була проведена величезна робота апаратом Петрівської сільської ради, депутатами щодо прийняття об'єктів комунальної власності Вишгородської районної ради до комунальної власності Петрівської територіальної громади. У наслідок цього змінюються усі документи закладів освіти, впроваджується фінансова самостійність, якої більшість ЗЗСО до цього часу не мали. Зокрема, у нашій школі протягом січня було змінено Статут, замінено печатки, відкрито рахунки в УДКСУ, подані необхідні реєстраційні документи до Вишгородської ОДПІ, укладені угоди на тепло та електроенергію, на обслуговування банківською установою.... Із школою та її нагальними проблемами 25 січня під час візиту особисто ознайомився петрівський сільський голова Р.М.Старенький. Величезну роботу здійснює відділ бухгалтерського обліку Петрівської сільської ради, за що ми їм дуже вдячні. Буде надаватися системна допомога усім закладам освіти Петрівської громади і нашій школі зокрема. Зараз здійснюються тендерні закупівлі продуктів харчування та укладаються угоди, проте на це потрібний час, і ми не можемо розпочати вчасно забезпечити учнів гарячими обідами. Але ці труднощі тимчасові. Ми обовязково їх подолаємо. Дякуємо за розуміння і нагадуємо, що адміністрація школи завжди буде рада дати відповідь на будь-яке Ваше питання. Наша сила, сила громади у підтримці один одного!
Comments:
Only authorized users can leave comments.