Репортаж канадського CTV NEWS CHANNEL

Date: 8 березня 2023 о 12:50, Refreshed 8 березня 2023 о 13:00
305 views

Нещодавно до нашого закладу завітала команда канадського CTV NEWS CHANNEL на чолі із журналістом Едріяном Гобріелем, щоб розповісти, в яких умовах працюють педагоги, навчаються діти в Україні під час воєнного стану, про що вони мріють, чому радіють, від чого засмучуються.

Ось вже рік, як в Україні триває розв'язана російською федерацією повномасштабна війна. Російські ЗМІ в усьому світі повідомляють інформацію про те, що їхні "культурниє рєбята" воюють проти бендерівців та нацистів. Але ми з вами знаємо правду.
Реалії інші: страждає мирне населення, об'єкти цивільної інфраструктури. а особливо лікарні, дитячі садочки, школи. Не з розповідей знаємо наслідки сумних відвідувань навчальних закладів нашого Вишгородського району окупантами: що не змогли вкрасти нівечили, ламали...
Куди не змогли прийти, надсилали "привіти" у вигляді снарядів. Рубцями від уламків російської зброї покрилися стіни і нашого закладу, а на території були сліди 8-ми "прильотів, 50 розбитих вікон, пробитий дах, пошкоджені трансформатор і котельня, вщент розбитий сарай... І хоч більшість із названого відновлено, а заклад працює офлайн, проте навчання переривається сигналами повітряної тривоги, усі учасники освітнього процесу чекають сповіщення про відбій в укритті. І яким гарним воно б не було, не замінить світлого класу... Нам важко всім, а особливо дітям. Бо вони вразливіші, їхня психіка тільки формується.
Але попри все ми вистоїмо, переможемо, бо за нами правда. А світ повинен її знати. Тому нещодавно до нашого закладу завітала команда канадського CTV NEWS CHANNEL на чолі із журналістом Едріяном Гобріелем, щоб розповісти, в яких умовах працюють педагоги, навчаються діти в Україні під час воєнного стану, про що вони мріють, чому радіють, від чого засмучуються. А хочуть усі ПЕРЕМОГИ І МИРУ, чекають повернення батьків і братів, синів і доньок. Дякуємо нашим міжнародним партнерам, вклоняємося усьому прогресивному світу за допомогу, за підтримку, за захист нашого народу, України!
Comments:
Only authorized users can leave comments.