Візит заступника міністра МВС України

Дата: 29 січня о 13:43, Оновлено 10 лютого о 13:59
71 перегляд

Минулого тижня з робочим візитом наш заклад відвідали заступник міністра МВС України Катерина Павліченко та представники ГУ МВС України у Київській області. Мета зустрічі – ознайомлення з роботою поліцейського поліції охорони, який приступив до виконання своїх обов’язків з 22 січня 2024 року.
Нагадуємо, що 22 грудня, Кабінет Міністрів України затвердив постанову «Про внесення зміни до категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах». Ця постанова передбачає, що заклади освіти державної і комунальної форм власності охоронятиме поліція охорони.
Постанова доповнює категорії об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах (затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 р. № 975), новим пунктом«19. Заклади освіти державної та комунальної власності». Це розширює перелік об’єктів, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах.
Дану ініціативу підтримала Київська обласна військова адміністрація і визначила 9 закладів освіти, у яких почали працювати поліцейські поліції охорони. Серед них два заклади Петрівської сільської територіальної громади: Лютізький та Петрівські ліцеї.
На думку адміністрації ліцею та педагогів, присутність поліцейського охорони посилить заходи безпеки. 94% батьків також схвально поставилися до даного проекту, а 77 % батьків вважають, що безпековий офіцер має право перевіряти у здобувачів освіти наявність заборонених предметів та вилучати їх. Думки батьків про те, чи потрібна поліцейському табельна зброя, розділилися: за – 53%, проти 47%.
Ми переконані, що присутність і робота у закладі офіцера служби освітньої безпеки сприятиме підвищенню рівня безпеки у закладі.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.